Explainer Video

Tvorba animovaných Explainer Videí šité na míru

NEJŽÁDANĚJŠÍ

Co je Explainer Video?

Slovo je převzato z anglického explain - vysvětlit. Jak již tedy z názvu vyplývá, Explainer Video si klade za úkol divákovi něco vysvětlit. Co že to je? Cokoliv! Nejsou zde žádná omezení. Vysvětlit můžete svůj produkt, nabízenou šlužbu, pozvat na akci nebo sdělit svou unikátní myšlenku mezi širší obecenstvo.
Video je většinou pojato kreslenou animovanou formou, která je doprovázena hudbou na pozadí či s dabingem.

Jak šel čas a rychlost našich internetů rostla, hrála multimédia (video, audio) stále důležitější roli, až do doby, kdy prakticky na internetu konzumujem multimediální obsah každý den.
Není to však vše jen o hezké animaci. Explainer Video s sebou nese spoustu výhod a praktických využití v mnoha oblastech.

Od návrhu až po výsledné video

     Každá služba nebo produkt mají svá specifika a tudíž by i Vaše video mělo být šité na míru přesně Vašim požadavkům. A to je přesně to, co dostanete. Celý proces tvorby je navržen tak, abychom zjistily a odhalily přesná specifika pro Vaši animaci a následně zhotovili video navržené přímo pro Vás. Celý tento proces trvá zpravidla 3 - 6 týdnů (podle délky a spožitosti).

Návrh Dvořák


Návrh Dvořák 2

Proces tvorby

Scénář + Storyboard 1 týden

Ilustrace 1 - 2 týdny

Animace 1 - 2 týdny

Finální střih 1 týden
Kolik stojí Explainer Video?

     Vzhledem k tomu, že je každé video děláno na míru, je velice obtížné dobředu stanovit přesnou cenu. Výslednou cenu mohou kupříkladu ovlivnit faktory, jako je výskyt postav ve videu, složitost jednotlivých scén, výběr grafického stylu apod. Následující tabulky jsou tudíž pouze orientační a k ceně videa je vždy přistupováno individuálně.

Infografika


Ilustrace na míru

Animované objekty

Animovaná typografie, grafy, ...

Hudba, Zvukové Efekty

Profesionální Dabing


od 22 500 Kč

60 sekund

Explainer Video


< Vše z Infografiky

Postavy

Pokročilé prostředí scén


od 40 000 Kč

60 sekund